SPOTKANIE Z PAWŁEM CIEPIELĄ

02.12.2022 r. w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z Panem Pawłem Ciepielą przedstawicielem Bractwa Rycerskiego Ziemi Staszowskiej .Dzieci dowiedziały się wielu ciekawych rzeczy dotyczących życia historycznych rycerzy. Największą atrakcją była możliwość przymierzenia strojów oraz sprawdzenie jak bardzo ciężka jest zbroja i miecz prawdziwego rycerza . Mogliśmy się poczuć jak prawdziwi królowie , księżniczki i rycerze . W tym dniu wszyscy przenieśli się w podróż w odległe czasy .

Dziękujemy za ciekawe spotkanie !

tekst Dorotq Kozieł

27-12-2022, Anna Kuca