PAMIĘTAMY O TYCH, KTÓRZY ODESZLI

Okres przed Dniem Wszystkich Świętych to odpowiedni moment na wspominanie tych, którzy odeszli oraz poświęcili życie dla Naszej Ojczyzny dlatego w czwartkowe przedpołudnie "Żabki" wybrały się na cmentarz. Dzieci zapaliły m.in. znicze przed zbiorową mogiłą żołnierzy polskich poległych w kampanii wrześniowej. Przedszkolaki miały również okazję przyjrzeć się pracy ludzi, którzy przed Świętem Zmarłych porządkowali groby bliskich. Ponadto w sali przedszkolnej wykonały z kolorowego papieru znicze.

tekst Beata myszko

01-11-2022, Anna Kuca